Language flag pl
Language flag pl
en en

Koks

K Investments to firma z wieloletnim doświadczeniem w handlu surowcami energetycznymi. Sprawdź naszą ofertę i podejmij współpracę z rzetelnym dystrybutorem koksu!

K Investments - sprawdzony dystrybutor koksu

Jako dystrybutor koksu dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Współpracujemy z najlepszymi producentami paliw stałych na świecie, a dzięki długoterminowym umowom dystrybucyjnym możemy zaoferować doskonałe warunki handlowe i atrakcyjne ceny zakupu. Sprzedawany przez nas koks przed wysłaniem go do naszych kontrahentów przechodzi szczegółowe kontrole, co daje gwarancję, że trafi do Ciebie surowiec, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania co do jakości. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową koksu i transportem tego paliwa stałego.

Transport koksu odbywa się drogą lądową (samochodową, kolejową) i wodną (morską lub rzeczną).

W procesie dystrybucji koksu współpracujemy ze wszystkimi koksowniami w Europie – przede wszystkim są to koksownie zlokalizowane w Polsce, Czechach, Hiszpanii, na Węgrzech oraz we Włoszech. Zarówno koks, jak i pozostałe oferowane przez nas surowce energetyczne dostarczamy firmom działającym na całym świecie – w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Afryki. Ponieważ jakość stawiamy na pierwszym miejscu, poddajemy kontroli każdy aspekt świadczonych przez nas usług. Dbamy jednak nie tylko o najlepszą jakość sprzedawanych paliw stałych, ale także o ekspresowy i przede wszystkim bezpieczny transport. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe podejście do każdego klienta, opiekę prawną i finansową.

Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też istnieje możliwość negocjowania własnych warunków kontraktu, tak aby jak najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa.

W zależności od zapotrzebowania oraz indywidualnych preferencji, koks oraz inne surowce możemy dostarczyć w big bagach bądź też kontenerach. Firmom, które nie posiadają powierzchni magazynowych zapewniamy dodatkowo opcję dostawy towaru “just on time”. Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z rzetelnym, doświadczonym dystrybutorem i eksporterem koksu K Investments!

Zobacz, skąd pozyskujemy koks

Dbamy o wysoką klasę świadczonych przez nas usług oraz oferowanych przez nas paliw stałych. Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami koksu - zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Dzięki temu masz pewność, że zamówione w K Investments surowce energetyczne będą cechować się najwyższą jakością.

  • Polska
  • Czechy
  • Hiszpania
  • Węgry
  • Włochy
  • Chiny
  • Kolumbia

Dostarczany przez nas koks cechuje najwyższa jakość.

Współpraca z czołowymi międzynarodowymi wydobywcami i producentami paliw stałych pozwala zaoferować naszym Kontrahentom wszystkie typy koksu, przeznaczonego do każdego rodzaju zastosowań. Zależy nam na dostarczeniu surowców odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom jak najszerszego grona Klientów.
Koks
Uziarnienie, mm
Wilgotność, %
Zawartość popiołu, %
Zawartość siarki, %
Zawartość części lotnych, %
Koks odlewniczy
60-90(100); +80; +100; +120; inne
1 – 6
Od 9,0
Max. 0,8
Max. 1,3
Koks wielkopiecowy
25-80
Max. 8,0
Max 10,5
Max 0,8
Max. 1,0
Koks przemysłowy
10-25, 20-40, 40-60, +40
8 - 15
Max. 10,5
Max. 0,8
Max. 1,5
0-10
Max. 19,0
Max. 15,0
Max. 0,8
Max. 2,5
Oferujemy również koks niskofosforowy o gwarantowanym parametrze Pd max. 0,03% (typowo 0,011-0,023%)
Smoła surowa I
Gęstość w temp. 20°C
Zawartość wody
Zawartość popiołu
Części nierozpuszczalne w chinolinie
1,18 - 1,21 g/cm³
max 5,0%
max 0,1%
min 1,5%
Smoła surowa II
Gęstość w temp. 20°C
Zawartość wody
Zawartość popiołu
Części nierozpuszczalne w chinolinie
Zawartość siarki
1,2 g/cm³
7,4%
0,19%
-
0,26%