Language flag pl
Language flag pl
en en

Import węgla koksującego

K Investments to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w handlu surowcami energetycznymi. Sprawdź naszą ofertę i podejmij współpracę z rzetelnym dostawcą węgla koksującego!

K Investments - importer węgla koksującego

Jako importer węgla koksującego i innych paliw stałych współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami z całego świata. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także atrakcyjne ceny ich zakupu.

W zakres naszych usług wchodzi import węgla koksującego i sprzedaż hurtowa węgla koksującego oraz jego międzynarodowy transport.

Przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości oferowanych przez nas produktów, jak i świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę z zakresu obrotu surowcami, którą stale poszerzają i uzupełniają. To właśnie dzięki bogatemu doświadczeniu i nieustannemu podnoszeniu naszych kwalifikacji jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Oferujemy kompleksowe i indywidualne podejście do klienta, dając możliwość negocjowania własnych warunków kontraktu, dopasowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Eksport węgla koksowego odbywa się drogą wodną (morską i rzeczną) oraz drogą lądową (koleją i samochodami) – wszystko po to, by zapewnić jak najszybszą i przede wszystkim bezpieczną dostawę surowca pod wskazane miejsce. Firmom, które nie posiadają własnej powierzchni magazynowych zapewniamy również opcję dostawy “just on time”. Sprawdź naszą pełną ofertę i podejmij współpracę z K Investments!

Zobacz, skąd pozyskujemy węgiel koksujący

Oferujemy węgiel koksujący najwyższej jakości, pochodzący od największych producentów tego surowca. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, dlatego gwarantujemy, że każdy dostarczony przez nas produkt cechuje się najwyższą jakością.

  • Polska
  • Kazachstan
  • Czechy
  • Kolumbia
  • Wenezuela
  • Stany Zjednoczone
  • RPA
  • Indonezja
  • Australia

Dostarczany przez nas węgiel koksujący cechuje najwyższa jakość.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami węgla koksującego oferujemy surowce najwyższej klasy, o różnym uziarnieniu oraz parametrach jakościowych.
Węgiel koksujący
Uziarnienie, mm
Wilgotność, %
Zawartość popiołu, %
Zawartość siarki, %
Zawartość części lotnych*, %
0-20; 0-25; 0-30; 0-50; inne
9,0 – 12,0
8,0 – 10,0
0,5 – 0,7
24,0 – 32,0
* Oferujemy węgiel koksujący o niskich, średnich i wysokich częściach lotnych