Language flag pl
Language flag pl
en en

Nawęglacze i spieniacze

K Investments to importer nawęglaczy i spieniaczy najwyższej jakości. Podejmij współpracę z doświadczonym dystrybutorem surowców energetycznych!

Hurtowa sprzedaż nawęglaczy i spieniaczy

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży nawęglaczy i spieniaczy oraz wielu innych paliw stałych, takich jak węgiel, koks czy też biomasa. Poddajemy kontroli każdy aspekt świadczonych przez nas usług i dbamy o to, by dostarczane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością. Ponad 30-letnia działalność w branży dystrybucji surowców energetycznych pozwala nam oferować naszym Klientom rozwiązania w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. W procesie importu nawęglaczy i spieniaczy współpracujemy z czołowymi producentami, z którymi posiadamy wieloletnie kontrakty i umowy na wyłączność. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Kontrahentom atrakcyjne ceny sprzedaży oraz błyskawiczną dostawę, również w trybie “just in time”.

By jak najlepiej dopasować nasze usługi do oczekiwań Klienta, oferujemy również możliwość negocjowania własnych warunków kontraktu, a także opiekę prawną i finansową.

Dbamy o to, aby zamówione nawęglacze i spieniacze dotarły pod wskazane miejsce jak najszybciej. Z tego względu eksport nawęglaczy realizujemy zarówno drogą morską oraz rzeczną, jak i lądową – samochodową i kolejową. Przykładamy ogromną wagę także do odpowiedniego zabezpieczenia towaru przed wysyłką, co pozwala nam zagwarantować utrzymanie wysokich parametrów jakościowych dystrybuowanych przez nas surowców.

Zobacz, skąd pozyskujemy nawęglacze i spieniacze

Dostarczane przez K Investments nawęglacze i spieniacze pochodzą od najlepszych polskich i zagranicznych producentów tych surowców. Pozwala nam to zaoferować produkty, które spełniają każde, nawet najwyższe oczekiwania co do jakości.

  • Peru
  • Wietnam
  • Chiny
  • Korea Południowa
  • Ukraina

Dostarczane przez nas nawęglacze i spieniacze cechuje najwyższa jakość.

W bogatym asortymencie K Investments dostępne są nawęglacze i spieniacze o różnej granulacji oraz składzie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Kontrahentom rozwiązania przeznaczone do każdego rodzaju zastosowań.
Nawęglacze i spieniacze
Rodzaj
Wilgotność, %
Zawartość popiołu, %
Zawartość siarki, %
Zawartość części lotnych, %
Koksowe
Max. 1,0
Max. 12,0
Max. 0,9
Max. 1,5
Grafitowe
Max. 0,5
Max. 1,0
Max. 0,1
Max. 1,0
Antracytowe
Max. 5,0
Max. 9,0
Max. 1,0
Max. 3,5