Language flag pl
Language flag pl
en en

Skały przemysłowe

K Investments to firma specjalizująca się w imporcie i eksporcie skał przemysłowych oraz paliw stałych, która posiada obszerne doświadczenie w handlu surowcami.

Import i eksport skał przemysłowych

Jako firma, która dystrybucją surowców zajmuje się od ponad 30 lat, posiadamy obszerną wiedzę z zakresu hurtowej sprzedaży skał przemysłowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, oferując mu spersonalizowane rozwiązania, które najlepiej odpowiadają wymaganiom jego przedsiębiorstwa. Kontroli poddajemy każdy aspekt naszych usług – tak, aby zapewnić naszym Kontrahentom obsługę na najwyższym poziomie oraz spełnić ich każde, nawet najwyższe oczekiwania.

W zakres naszych usług wchodzi sprzedaż hurtowa boksytu, kamienia wapiennego oraz sprzedaż hurtowa bazaltu, a także ich import oraz eksport.

Oprócz najwyższej jakości dystrybuowanych przez nas surowców, Klientom oferujemy również szybki, a przede wszystkim bezpieczny transport. Sam eksport skał przemysłowych odbywa się natomiast drogami wodnymi (rzeczną i morską) oraz lądowymi (samochodową i kolejową), co gwarantuje ich dostawę w miejscu i czasie, którego oczekujesz.

Zobacz, skąd pozyskujemy skały przemysłowe

Posiadamy wieloletnie kontrakty i umowy na wyłączność z największymi producentami skał przemysłowych z całego świata, w tym również z Polski. Pozwala nam to zaoferować Klientom atrakcyjne ceny sprzedaży surowców oraz błyskawiczną dostawę - także w trybie “just in time”. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, dlatego też możemy zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów.

  • Ukraina
  • Słowacja
  • Czechy
  • Serbia
  • Chorwacja
  • Bośnia
  • Węgry
  • Grecja
  • Turcja

Dostarczane przez nas skały przemysłowe cechuje najwyższa jakość.

Dzięki współpracy z największymi producentami surowców, dostarczane przez nas skały przemysłowe spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Chcąc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby Kontrahentów, oferujemy najpopularniejsze rodzaje surowców o różnych parametrach i właściwościach.
Boksyt
Uziarnienie, mm
Wygląd
Zawartość tlenku glinu, %
Zawartość tlenku żelaza (III), %
Wilgotność, %, max.
0 - 8 (10)
Brązowy produkt luzem z zawartością grudek
50 - 62
20 - 27
9