Language flag pl
Language flag pl
en en

Dystrybutor paliw stałych, surowców energetycznych i mineralnych

Od ponad 30 lat zajmujemy się dystrybucją surowców energetycznych i mineralnych oraz paliw stałych. Sprawdź, co nas wyróżnia!

o nas

Niezawodna dystrybucja surowców na całym świecie

K Investments to firma specjalizująca się w imporcie, eksporcie oraz sprzedaży hurtowej paliw stałych i surowców, która w branży działa już od wielu lat. Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów oraz poziomu naszych usług, dlatego też poddajemy kontroli każdy aspekt naszej działalności. Zapewniamy stałą opiekę nad całym procesem realizacji zlecenia – od importu, przez kontrolę jakości surowców, aż po ich pakowanie i transport. Dbamy również o odpowiednie zabezpieczenie każdej transakcji zarówno pod kątem finansowym, jak i prawnym.

Nasze ogromne doświadczenie i obszerna wiedza z zakresu obrotu różnego rodzaju surowcami pozwala zagwarantować naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Warunki cenowe, terminy dostaw i szereg innych kwestii dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Kontrahentów, dając przy tym możliwość negocjowania własnych warunków kontraktu (w dłuższej perspektywie zapewniamy stałe, bardzo korzystne warunki). Posiadamy wieloletnie kontrakty i umowy na wyłączność z czołowymi producentami. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom atrakcyjne ceny zakupu surowców oraz szybką dostawę.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własne rozwiązania logistyczne, które pozwalają nam zapewnić błyskawiczny i bezpieczny transport w miejscu i czasie, którego oczekujesz. W zależności od indywidualnych preferencji, towar możemy zapakować w big bagi, worki bądź kontenery. Firmom, które nie posiadają własnej przestrzeni magazynowej oferujemy również opcję dostawy “just in time”. Surowce przed transportem są starannie zabezpieczane – wszystko po to, aby dostarczane produkty zachowały swoje najwyższe parametry jakościowe.

Oprócz sprzedaży hurtowej surowców energetycznych i mineralnych, naszym Klientom oferujemy również możliwość skorzystania z szeregu innych udogodnień, w tym kruszenia i przesiewania surowców, a także ich sortowania (w przypadku węgla i koksu).

strategia

Naszą misją jest niezawodna dystrybucja paliw stałych i surowców mineralnych na całym świecie.

1

Węgiel energetyczny

W swojej ofercie posiadamy węgiel kamienny, węgiel brunatny oraz brykiety węglowe, znajdujące zastosowanie przede wszystkim w produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

2

Węgiel koksujący

Oferujemy sprzedaż węgla koksującego w wersji o niskiej (low vol), średniej (mid vol) oraz wysokiej (high vol) zawartości części lotnej, które wykorzystuje się przede wszystkim w koksownictwie.

3

Węgiel PCI

Węgiel typu PCI stosuje się przede wszystkim w procesie produkcji stali. Często używany jest do mieszanek z węglem koksującym.

4

Węgiel drzewny

Węgiel drzewny to surowiec wykorzystywany głównie w hutnictwie, w przemyśle spożywczym, medycznym i chemicznym. Jest ekologiczny, a jednocześnie zapewnia optymalną ilość energii.

5

Produkty węglopochodne

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju produkty węglopochodne, w tym siarkę, siarczan amonu oraz pył węglowy, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

6

Koks

W K Investments zaopatrzysz się w najpopularniejsze rodzaje koksu, w tym w koks przemysłowo-opałowy, metalurgiczny, odlewniczy oraz naftowy. Zajmujemy się również dystrybucją smoły koksowniczej oraz pyłu koksowego.

7

Biomasa

Oferowana przez nas biomasa, w tym zrębki drewna, brykiet drzewny oraz pellet drzewny, z łusek słonecznika i ze zboża, to ekologiczna alternatywa dla nieodnawialnych źródeł energii, która znajduje zastosowanie w produkcji czystej energii elektrycznej i w procesie wytwarzania ciepła.

8

Nawęglacze i spieniacze

Wśród dystrybuowanych przez nas nawęglaczy i spieniaczy znajdziesz nawęglacze na bazie koksu, sztucznego grafitu oraz antracytu. Wykorzystywane są między innymi w hutnictwie, odlewnictwie oraz w przemyśle materiałów ściernych i ogniotrwałych.

9

Żelazostopy

W naszej bogatej ofercie znajdziesz najbardziej popularne żelazostopy, w tym żelazochrom, żelazomangan, żelazonikiel, żelazofosfor, aluminium, płytki manganu oraz krzemomangan

10

Skały przemysłowe

Zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju skał przemysłowych, jak boksyt, bazalt oraz kamień wapienny, wykorzystywanych m.in. w budownictwie, przemyśle hutniczym, chemicznym czy też wydobywczym.

Poznaj nasze mocne strony

Nasze mocne strony to pewność jakości i sukcesu na rynku. Odkryj potencjał razem z nami!

Bogata i wszechstronna oferta

Bogata i wszechstronna oferta

Zajmujemy się dystrybucją najpopularniejszych i najbardziej pożądanych surowców w wielu różnych gałęziach przemysłu, w tym węgla energetycznego, koksu, nawęglaczy, żelazostopów oraz biomasy, które cechują się najwyższą jakością. Oferujemy także eksport paliw stałych i surowców energetycznych, w procesie którego wykorzystujemy drogi lądowe i wodne.

Współpraca z najlepszymi

Współpraca z najlepszymi

Z naszej bogatej oferty korzystają przedsiębiorstwa reprezentujące najważniejsze gałęzie gospodarki w Europie Wschodniej i Zachodniej, obu Amerykach, a także Azji i Afryki. Podejmujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi producentami surowców. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów. Wieloletnie kontrakty i umowy na wyłączność posiadamy z producentami z całego świata, w tym również z Polski.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Jako importer surowców energetycznych oraz paliw stałych działamy już od ponad 30 lat. Dysponujemy własnym know-how, które pozwala nam oferować naszym Klientom spersonalizowane rozwiązania, idealnie dopasowane do ich potrzeb i wymagań. Nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzę z zakresu obrotu surowcami różnego rodzaju i nieustannie ją poszerzają i uzupełniają. Doskonale znają bieżące trendy w branży, a dodatkowo płynnie posługują się aż 4 językami obcymi.

ZARZĄD

Poznaj Zarząd K Investments

Prezes Zarządu

Paweł Kowalów

Vice Prezes Zarządu

Piotr Kowalów

Vice Prezes Zarządu

Jagienka Kowalów

Prezes Zarządu

Paweł Kowalów

Vice Prezes Zarządu

Piotr Kowalów

Vice Prezes Zarządu

Jagienka Kowalów

KONTAKT

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany ofertą K Investments lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów! Przedstawimy Ci warunki współpracy z nami i odpowiemy na pytania, które mogą pojawić się w trakcie rozmowy.. Postaw na rzetelnego dystrybutora surowców energetycznych i paliw stałych i wybierz usługi K Investments!