Language flag pl
Language flag pl
en en

Buduj karierę z profesjonalistami

O NAS

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

K Investments to przedsiębiorstwo, w którym sprawny model biznesowy idzie w parze z dbałością o najwyższe standardy pracy. Stawiamy na zrównoważony rozwój, w oparciu o solidne doświadczenie i wiedzę. Nieustannie badamy wiodące trendy światowe oraz inwestujemy w nowe technologie. Pozwala nam to szybko i sprawnie reagować na zmieniające się potrzeby i wymogi rynku. Wszystko po to, by jak najlepiej odpowiadać na bieżące oczekiwania naszych Klientów.

K Investments tworzą przede wszystkim ludzie – doświadczeni specjaliści, dla których budowanie silnej marki i najwyższa jakość usług jest priorytetem. Stale inwestujemy w ich rozwój i zapewniamy dostęp do szkoleń, gdyż wiemy, że to właśnie kompetencje pracowników bezpośrednio przekładają się na sprawne funkcjonowanie firmy i satysfakcję ze współpracy naszych Klientów. Zależy nam na tym, aby wiedza i umiejętności stanowiły fundament codziennej pracy i były źródłem satysfakcji zawodowej naszych pracowników.

Dbamy o to, aby utrzymać najwyższe standardy pracy. Poszukujemy specjalistów, którzy równie mocno zaangażują się w budowanie K Investments, jak i pragną poszerzać własne kompetencje i rozwijać się zawodowo. Sprawdź, dlaczego warto z nami pracować!

POZNAJ NAS LEPIEJ

Dlaczego my?

1

Rozwój

Przykładamy szczególną wagę do rozwoju naszych pracowników. Dlatego też oferujemy dynamiczne środowisko pracy, które pozwala na zdobywanie nowych umiejętności i osiąganie własnych celów zawodowych, a jednocześnie stanowi przestrzeń do kreatywności.

2

Pracuj z najlepszymi

K Investments to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo będące liderem w branży dystrybucji surowców energetycznych i mineralnych. Nasza firma składa się z zespołu profesjonalistów, dbających o najwyższą jakość świadczonych usług i gotowych do podejmowania najtrudniejszych wyzwań. Jesteśmy otwarci na ludzi i ich innowacyjne pomysły, które przyczynią się do budowania solidnej marki i zaufania Klientów z całego świata.

3

Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój, ale także o samopoczucie naszych pracowników. Zależy nam na tym, aby wspierać ich w zdrowym stylu życia i aktywności fizyczną, dlatego też oferujemy dostęp do programu Multisport.

4

Opieka medyczna

Zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną, która obejmuje badania profilaktyczne, porady specjalistów oraz szybki dostęp do świadczeń zdrowotnych. Wierzymy bowiem, że równowaga między pracą a zdrowiem stanowi klucz do satysfakcji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

O NAS

K Investments to przede wszystkim ludzie, dla których budowanie silnej marki i praca w oparciu o jakość usług jest najwyższym priorytetem i źródłem satysfakcji.

Podpisanie kontaktu na dostawy węgla
K Investments to przedsiębiorstwo składające się z zespołu wykwalifikowanych specjalistów. Przez lata naszej działalności zbudowaliśmy solidną markę, która liczy się na arenie międzynarodowej. Współpracujemy z największymi producentami surowców energetycznych i minerałów oraz utrzymujemy najwyższe standardy w obszarze handlu paliwami stałymi i obsługi Klientów.
Nasza nadrzędna misja to dostarczanie usług i produktów na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki zespołowi ludzi, którym przyświecają podobne cele. Jeżeli jesteś specjalistą w tej branży i chcesz poszerzać swoje kompetencje, wyślij do nas aplikację i dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w sektorze dystrybucji i sprzedaży surowców energetycznych i minerałów!
KONTAKT

Chcesz dołączyć do naszego zespołu specjalistów?

Wyślij nam swoje dane oraz CV za pośrednictwem formularza, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

    Imię i nazwisko
    E-mail
    Numer telefonu
    Wiadomość