STRONA GŁÓWNA • KARIERA

Pracuj z najlepszymi

KARIERA

Dlaczego my?

K Investments to firma, w której sprawny model biznesowy idzie w parze z dbałością o najwyższe standardy pracy i na nim opiera swoje działania. K Investments to jednak przede wszystkim ludzie, dla których budowanie silnej marki i praca w oparciu o jakość usług jest najwyższym priorytetem i źródłem satysfakcji.

W naszej firmie stawiamy na rozwój, w oparciu o solidne doświadczenie i wiedzę. Nieustannie badamy światowe tendencje, dostosowując naszą ofertę do zmieniającej się sytuacji rynkowej, aby jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów. Inwestujemy w nowe technologie, aby szybko i sprawnie reagować na potrzeby i wymogi rynku. Najważniejszy jest dla nas jednak rozwój samych pracowników, ponieważ ich kompetencje bezpośrednio przekładają się na sprawne funkcjonowanie firmy. Pragniemy, aby wiedza i umiejętności stanowiły najmocniejszy fundament codziennej pracy i były źródłem ich satysfakcji zawodowej.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów, którzy bez kompleksów odnajdują się na rynkach światowych, utrzymując najwyższe standardy w obszarze dystrybucji, sprzedaży i obsługi Klientów. K Investments to firma otwarta na ludzi i ich innowacyjne pomysły dla wspólnego budowania solidnej marki i zaufania Klientów na całym świecie. Chcąc utrzymać najwyższe standardy, pragniemy powiększać grono specjalistów, którzy równie mocno zaangażują się w budowanie K Investments, jednocześnie stawiając na rozwój własnych kompetencji i kariery.

KARIERA

Prześlij CV

Misją i nadrzędnym celem K Investments jest dostarczanie usług i produktów na najwyższym poziomie, dbając o standardy pracy i jakość. Jest to możliwe dzięki zespołowi ludzi, którym przyświecają podobne cele. Zapraszamy do wysyłania aplikacji specjalistów, którzy pragną rozwijać swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w tym sektorze.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DLA KANDYDATÓW DO PRACY
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest K INVESTMENTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Zielonej Górze, 65-001 Zielona Góra, ul. Kupiecka 93/3, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze pod numerem KRS 393562, nr NIP: 9731003816, nr REGON: 080704635.
  • kontakt z Pełnomocnikiem Administratora – ………
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym brak zgody wyklucza uczestnictwo Pana/Pani w rekrutacji

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji(*)

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji Tak

SUROWCE ENERGETYCZNE

Import i eksport surowców energetycznych

Zajmujemy się dystrybucją produktów największych producentów surowców energetycznych i mineralnych na świecie. Silna pozycja na rynku zobowiązuje, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie z najlepszymi w branży. Permanentnie poszerzamy rynki zbytu i wykorzystujemy nowatorskie technologie.