K Investments uczestnikiem światowej konferencji w Barcelonie

W dniach 25-27 października 2017 r. K Investments będzie uczestniczyć w międzynarodowej konferencji „The World Coal Leaders Network”. Jest to jedno z największych wydarzeń w przemyśle węglowym, zrzeszające co roku setki uczestników. Miejscem spotkania będzie hotel Barceló Sants w Barcelonie.

Głównym celem spotkania jest poznanie trendów makroekonomicznych, aktualnych cen produktów, a także udział w interaktywnych debatach oraz wywiady z branżowymi liderami. Na konferencji zostaną m.in. omówione główne czynniki mające wpływ na cenę surowców w ciągu ostatnich 6 miesięcy, szacowane stawki za węgiel w najbliższych latach, a także zagadnienia związane z nowymi przepisami unijnymi. W ramach poszczególnych bloków konferencji prelegenci wspomną także o eksporcie węgla z Afryki, transporcie i stawkach frachtu węgla kamiennego drogą morską oraz zagrożeń, mogących wystąpić w przemyśle wydobywczym.
Oczywiście Polska będzie reprezentowana również przez naszą firmę K Investments, będącą producentem koksu i sprzedawcą węgla. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale opracowanej infrastrukturze transportowej, stale nawiązujemy współpracę zarówno z producentami, jak i ostatecznymi odbiorcami surowców. Wydarzenie „The World Coal Leaders Network” będzie dla nas świetną okazją , do zawarcia nowych kontaktów biznesowych oraz podtrzymania i ubogacenia wieloletniej współpracy z obecnymi partnerami.
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać nas bliżej, podzielić się wiedzą i doświadczeniem zapraszamy do kontaktu mailowego. info@kinvestments.pl

Zespół K Investments